Про це повідомляє People.

Як відомо, 17 квітня померла дружина 41-го президента США Джорджа Буша-старшого – Барбара. На прощання з видатною жінкою прийшли колишні та чинні мешканці Білого дому. І хоч захід був дуже сумним, але деякі кадри неабияк насмішили користувачів мережі.

Читайте також: Чарівна Меланія Трамп засвітила нове стильне вбрання: фото

Мова йде про спілкування Меланії Трамп та Барака Обами, яким випала нагода сидіти поруч. Люди кепкують, що чари екс-президента подіяли на першу леді, тому, коли Обама говорив, Меланія щиро посміхалась. Це журналісти зафіксували на знімку.

Радісна посмішка викликала чимало жартів у соціальній мережі. Американці дотепно зауважили, що ці фото не варто показувати Дональду Трампу. бо він може осатаніти.

Сьогодні на похороні Барбари Буш Меланія Трамп сиділа поруч із, вгадайте, ким... Бараком Обамою! За понад рік у Білому домі Меланія жодного разу не всміхалася в присутності Дональда Трампа. 10 хвилин із Обамою – і дивіться, що сталося!
– написали користувачі мережі.

"Меланія виглядає на похороні такою щасливою, якою не була вже цілу вічність. А ви б були щасливі, якби щодня перебували з Дональдом, а тут посиділи коло Обами?" – кумедно написали американці.

"Не показуйте це фото Дональду Трампу. Він зненавидить за це Меланію і вона навіки перестане посміхатись", – жартома додали люди.

 

"Яке з цих двох фото Меланії Трамп було зроблене на похоронах?" – поглузували користувачі мережі, обравши фото з Бараком Обамою та на інавгурації Дональда Трампа.

Зазначимо, що самого Дональда Трампа на прощанні з Барбарою Буш не було. У прес-службі Білого дому пояснили, що поява Президента США на заході мала б супроводжуватись посиленими мірами безпеки, а це б спричинило дискомфорт у родичів та близьких померлої.