Епатажна та досить розкута MARUV зуміла неабияк підігріти цікавість людей до своєї постаті. Зірка зняла провокативний кліп до пісні Siren Song у ванній. Згодом артистка зізналась, що це може бути один із найбюджетніших роликів, адже вона його зняла за допомогою свого смартфона.

Читайте також: Краще за KAZKA: у мережі переспівали фаворитів Нацвідбору Євробачення-2019

Звабливий ролик настільки приголомшив мережу, що на це відео створили пародію, додавши сільського колориту. Авторами курйозного відео стали актори проекту "Баба Доцька". Пишнотіла гумористка, вбрана в національний одяг, постала перед глядачами у корівнику. Фрагмент треку Siren Song "Баба Доцька" заспівала українською.

Всього за день курйозне відео переглянули понад 118 тисяч користувачів мережі. Чимало людей очікують, коли ж на YouTube-каналі "Баби Доцьки" з'явиться не менш запальне продовження пародії.

Дивіться пародію на пісню MARUV Siren Song: відео

Чому MARUV не поїде на Євробачення-2019

Співачка MARUV після кількох годин перемовин не дійшла згоди з представниками Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ). Сама артистка заявила, що не заплановані виступи в Росії стали причиною для цього.

Згодом представники НСТУ запропонували іншим фіналістам Нацвідбору представити країну на Євробаченні-2019, однак ті відмовились. Відтак у 2019 році жоден український артист не вийде на сцену конкурсу в Тель-Авіві.