Офіційний трейлер фільму з’явився на YouTube-каналі компанії Aviron Pictures. За декілька днів після публікації відеоролик вже переглянуло більше півмільйона людей.

Читайте також: Різкий і складний фільм: Ніколь Кідман заборонила дочкам дивитися стрічку з її участю

Фільм After знятий за мотивами однойменного роману американської письменниці Ганни Тодд. Майбутню еротичну мелодраму одразу назвали молодіжною версією "50 відтінків сірого". 29-річна авторка роману зовсім не проти таких порівнянь, вона доповнила жарт, назвавши екранізацію свого роману "ванільною версією" популярної стрічки. В мережі Instagram з'явилось багато колажів, на яких порівнюють акторів та романтичні сцени.


Фотопорівняння / Instagram @dornanjohnsonita

Також в мережі з’явився перший офіційний постер фільму, на якому є сексуальний надпис: "Після першого разу твоє життя вже ніколи не стане попереднім".


Постер до фільму After ("Після") / Instagram @aftermovie_italia12

За сюжетом стрічки, звичайна середньостатистична американська дівчина, якій притаманний синдром відмінниці, закохується у свого ровесника. Однак хлопець являється повною її протилежністю. Він – хуліган та істинний поганець. Попри пристрасть, яка не згасає між закоханими, у їхньому житті трапляються неприємні несподіванки. Факти, які хлопець хотів приховати від коханої, стануть відомими.

Дивитись трейлер фільму After ("Після") 2019 (відео):