На початку серпня в мережі з'явилася інформація, що компанія Disney екранізує мультфільм 1955 року "Леді та Блудько". Менше, ніж через три тижні, на сторінці компанії в Instagram з'явився перший постер, а на YouTube-каналі перший трейлер. 14 жовтня представники кіностудії потішили фанатів новим розширеним трейлером.

Читайте також: Роберт Дауні-молодший зіграв доктора Дулітла: з'явився перший постер і трейлер фільму

Як раніше повідомлялося, головних персонажів, зокрема, Блудька озвучуватиме Джастін Теру, а роль Леді дісталася Тессі Томпсон. Також у стрічці можна буде почути голоси Жанель Моне, Томаса Манна і багатьох інших голлівудських зірок. Що цікаво, легендарну сцену з оригінального мультфільму, де Леді та Блудько цілують одне одного під час поїдання спагеті, можливо, глядачі не побачать у стрічці. На думку авторів фільму, кадр, де собаки цілуватимуться, буде виглядати недолуго.

Сюжет: як і в оригінальній історії, у фільмі покажуть розвиток стосунків представниці вищого світу кокер-спанієля Леді і безпородного собаки на прізвисько Бродяга.

Втім, кінокритики вже очікують від майбутньої картини шаленого успіху. Ба більше, його прем'єру називають досить гідною конкуренцією "Алладіну", "Дамбо" і "Королю леву". Відомо, що на сервісі Disney мультфільм побачить світ 12 листопада 2019 року.

"Леді та Блудько" 2019: новий трейлер фільму дивитись онлайн

"Леді та Блудько" 2019: перший трейлер фільму дивитись онлайн