Китай приваблює відпочивальників не тільки красою рисових полів, колоритом населених пунктів та дивовижними технологіями в мегаполісах. Чільне місце серед туристичних маршрутів займають скелі Чжан'е Данкс. Барвисті гірські формування Геологічного парку в китайській провінції Ганьсу зачаровують неймовірними кольорами.

Читайте також: Фотограф показав красу покинутих будинків Європи: неймовірні кадри

Казкові краєвиди здаються розмальованими горами. Насправді ж це унікальний тип петрографічної геоморфології, яка є тільки в Китаї. Кольорові скелі складаються з червоних пісковиків і конгломератів.

"Приблизно 100 мільйонів років тому тут був внутрішній басейн, куди вода несла багато мулу. В результаті глобально високих температур, водойма висохла, а осад окислився і прийняв колір іржі. Близько 70 мільйонів років назад червоний шар сформувався в басейні, відомому, як "крейдове ліжко", – пояснили науковці.

Варто зазначити, що скелі Чжан'е Данкс виглядають дивовижно як з насиченими кольорами, так і без втручання жодних фоторедакторів. Туристи показали різні світлини, які передають красу унікального гірського масиву в Китаї.