Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"І чого всі вчепилися до Моргана Фрімена, він же просто актор. Він зіграв понад триста ролей, в яких наговорив за своїх персонажів безліч різних нісенітниць. Однак ми ж не вважаємо, що він в цих фільмах озвучував свої думки – що написали, то і промовив", – розмірковує російський критик.

Читайте також: Фінал буде яскравим, – МЗС РФ прокоментувало заяву Фрімена

Також Юрій Лоза назвав Фрімена "старим афроамериканцем" та додав, що актор просто озвучив придуманий кимось текст. І якщо б виникла необхідність – прочитав би текст навіть по-китайськи. Тож у цій історії є автор, і є виконавець.

Мені здається, я розумію, чому замовники звернулися до старого афроамериканця – він уміє "робити розумне обличчя", як кажуть в кіносвіті. Однак тут буде незайвим згадати незабутнього Григорія Горіна, який у фільмі "Той самий Мюнхаузен" прорік устами головного героя: "Розумне обличчя – це ще не ознака розуму, панове. Всі дурниці на Землі робляться саме з цим виразом обличчя", – вважає він.

Нагадаємо, відомий американський актор Морган Фрімен заявив, що США зазнали атаки з боку Росії, відтак його країна веде війну – таким чином артист закликав розслідувати втручання Володимира Путіна в американські вибори.

У Кремлі вважають, що відомий американський актор Морган Фрімен став жертвою емоційного перевантаження.