Таку заяву він зробив у коментарі одному з російських пропагандистських ресурсів.

Читайте також: Чорний список СБУ: кого та за що не пускають в Україну

Зокрема, він підкреслив, що його висловлювання щодо Криму, України та нещодавнє щодо смерті ватажка бойовиків Олександра Захарченка неабияк впливають на його роботу.

"Почали знімати з ролей. Уже з затверджених проектів. Що говорять? Буває по-різному. Мені просто повідомляють, що роль віддали іншому. Усе. Спочатку думав, що це збіг. Потім це повторювалося раз за разом. Я почав дивитися, куди ведуть ниточки та хто випускає проект. Все встало на місця", – зауважив артист.

За словами Пореченкова, його це зовсім не бентежить.

"Отже, так треба", – додав він.

Нагадаємо, наприкінці жовтня 2014 року російський актор Михайло Пореченков, прибувши до Донецька, особисто взяв участь в обстрілі підрозділу українських Збройних Сил, які утримували Донецький аеропорт, із автоматичної зброї. Відео з такими кадрами опубліковано у мережі у вільному доступі.

Наприкінці грудня 2016 року під час боїв на Світлодарській дузі, коли українські війська зайняли стратегічно важливий ліс, кулемет Пореченкова "Утес", з якого власне й вівся обстріл по українцях, вдалося захопити воїнам АТО.

Хто такий Михайло Пореченков? Це популярний російський актор театру та кіно. Народився він 2 березня 1969 року у тодішньому Ленінграді. Закінчив Санкт-Петербурзьку державну академію театрального мистецтва. Широку популярність здобув після ролі Олексія Миколаєва в серіалі "Агент національної безпеки". Знімався також у таких стрічках, як "Грозові ворота", "9 рота", "Зв'язок", "Піддубний", та у серіалах "Ліквідація", "Доктор Тирса", "Небесний суд" тощо. Після початку агресії Кремля в Україні активно почав підтримувати політику РФ щодо Криму та Донбасу. Неодноразово бував на так званій передовій бойовиків на Сході України.