Скорботний захід відбувся у Верховному суді Вашингтона. Саме там пройшло вшанування пам'яті 99-річного Джона Пола Стівенса, який помер 16 липня.

Читайте також: У штанах з лампасами і чорній блузі: Меланія Трамп засвітила елегантний образ у Білому домі

Дональд і Меланія Трамп вирішили віддати шану служителю Феміди, засвітившись на жалобній події. Президентське подружжя не порушило етикету, відтак постало перед камерами у темному вбранні. Зокрема, перша леді Меланія обрала чорну сукню зі шкіряною вставкою, яка підкреслила її струнку фігуру, і улюблені туфлі-човники. А от Дональд Трамп надав перевагу темно-синьому костюму з білою сорочкою та блакитною краваткою.

Ми пам'ятаємо дивовижне життя і плідну роботу судді Джона Пола Стівенса. Ми з президентом віддали йому шану в Великому залі Верховного суду. Ми молимося за нього і висловлюємо співчуття його родині,
– поділилась Меланія Трамп.


Меланія Трамп у чорній сукні / Instagram / @flotus


Дональд і Меланія Трамп на скорботному заході / Instagram / @flotus

На цьому день президента і першої леді не завершився. Вже за кілька годин Дональд і Меланія Трамп з усмішками зустрічали прем'єр-міністра Пакистану Імрана Хана. Офіційна зустріч відбулась у знаменитому Овальному кабінеті Білого дому. Ймовірно, подружжя не мало змоги змінити вбрання, тому до високопосадовця Дональд і Меланія вийшли в таких же образах.


Дональд і Меланія Трамп у Білому домі / Instagram / @flotus


Меланія Трамп на офіційній зустрічі / Instagram / @flotus


Розкішна Меланія Трамп / Instagram / @flotus