Перша леді США є своєрідним еталоном стилю. У ЗМІ припускали, що на Меланію Трамп працюють десятки стилістів, які вміло підбирають одяг для кожної офіційної поїздки з главою Білого дому. Сама ж екс-модель не коментує чуток, однак не перестає вражати всіх бездоганним виглядом на публічних заходах.

Читайте також: Меланія Трамп показала буденне вбрання з кросівками: ефектні фото

24 серпня Меланія Трамп супроводжувала Президента США під час його візиту до міста Колумбус, що в штаті Огайо. Разом із Дональдом Трампом вона навідалась до дитячого госпіталю, який є одним з найбільших лікувальних центрів США.

Чудовий візит до Національного дитячого госпіталю. Дякую великій команді лікарів, дослідників та дбайливому персоналу, які щоденно працюють для виконання важливої місії,
– поділилась враженнями Меланія Трамп.

Для зустрічі з медиками та важкохворими дітьми перша леді вбрала білосніжний костюм – спідницю та піджак. До літнього одягу Меланія Трамп підібрала чорну сорочку та білі туфлі на підборах. Стильні окуляри та ідеальна зачіска завершили образ дружини Президента.

Окрім бесіди з медиками, Дональд та Меланія Трамп поспілкувались з маленькими пацієнтами шпиталю та взяли участь у розмальовуванні картинок.