Ймовірно, африканське турне вплинуло на дружину Дональда Трампа, адже з часу її повернення до Білого дому Меланія зосередилась на програмах, що допомагають дошкільнятам подолати недуги.

Читайте також: Спільний вихід Меланії і Дональда Трампа: який жест викликав обурення в мережі

Так, 17 жовтня, перша леді вирушила з візитом до Філадельфії. Меланія Трамп виступила з доповіддю на конференції з питань неонатального абстинентного синдрому у дітей. В рамках офіційного візиту вона відвідала Університетський госпіталь імені Томаса Джефферсона, де лікують немовлят з таким діагнозом.

Програма Mater є найкращим прикладом того, як ми можемо допомогти матерям та їх хворим дітям. Я з нетерпінням чекаю, щоб дізнатися більше про розробки нової системи обстеження,
– зазначила Меланія Трамп.

До Філадельфії перша леді прибула в подовженому картатому піджаку з поясом на талії від Michael Kors та чорній класичній сукні. До елегантного вбрання вона підібрала туфлі-човники на підборах, що завершили її образ.

Варто зазначити, що Меланія Трамп була зворушена від візиту до шпиталю. Перша леді з ніжністю та трепетом потримала важкохвору дитину та послухала про потреби медиків у лікуванні малюків. Окрім цього, Меланія звертала увагу на кожного малюка в клініці і ретельно випитувала про стан їхнього здоров'я.