Представниця Білого дому відвідала анонсовану подію – зустріч зі школярами West Gate Elementary School, що в окрузі Палм-Біч. Під час офіційного заходу чарівна Меланія Трамп поспілкувалась з вчителями та їх вихованцями. Окрім цього, перша леді показала ефективність своєї програми Be Best, яка спрямована на підтримку благополуччя дітей та боротьбу із цькуванням у школі.

Читайте також: Меланія Трамп приміряла сукню від улюбленої марки Кейт Міддлтон: ефектні фото

Для особливої події Меланія Трамп підібрала легку міді-сукню у смужку. Вбрання першої леді мало пояс на талії та виглядало неофіційно. До сукні вона підібрала улюблені туфлі-човники кольору хакі.

Дякую початковій школі за те, що дозволила мені взяти участь у ваших ранкових дискусіях. Освіта повинна включати в собі не тільки академічне навчання, але й розуміння наших власних почуттів і почуттів однолітків,
– поділилась враженнями від зустрічі Меланія Трамп.


Меланія Трамп завітала до початкової школи / Instagram / @flotus


Перша леді США
/ Instagram / @flotus


Меланія Трамп
/ Instagram / @flotus

Та на цьому робочий день першої леді США не завершився. Одразу після візиту до школи вона відправилась на зустріч із Фабіаною Росалес – дружиною відомого політика Хуана Гуайдо, який став самопроголошеним президентом Венесуели. Меланія Трамп обговорила з гостею політичні проблеми країни. Окрім цього, перші леді поділились думками щодо відновлення демократії у Венесуелі.

Найбільший подарунок, який ми можемо зробити нашим дітям – це свобода. І ми підтримуємо першу леді Фабіану Росалес і її чоловіка, президента Хуана Гуайдо, в їх зусиллях повернути демократію народу Венесуели,
– написала Меланія Трамп у мережі.


Меланія Трамп з першою леді Венесуели
/ Instagram / @flotus


Зустріч Меланії Трамп і Фабіани Росалес / Instagram / @flotus