Меланія Трамп вміє дивувати публіку ефектними та бездоганними вбраннями. Навіть під час буденних виходів вона вміло демонструє вишуканість. Однак не всі речі першої леді є новинками її гардеробу. Це вона довела під час офіційної зустрічі, організованої в резиденції президента 18 березня.

Читайте також: У білій сукні-пальті та на високих підборах: як Меланія Трамп відзначала День святого Патрика

На обговоренні молодіжних програм у федеральних департаментах та агенціях Меланія Трамп виступила одним зі спікерів. Перша леді презентувала свій благодійний проект BeBest, який активно впроваджує у країнах Африки та США.

Сьогодні була чудова можливість почути від усіх агентств про програми, які найбільшою мірою відповідають нашій політиці. Я з нетерпінням чекаю спільної роботи з міжвідомчою робочою групою з питань молодіжних програм, щоб допомогти дітям отримати підтримку і все необхідне для навчання,
– розповіла Меланія Трамп після офіційної події.

На знакову зустріч чарівна Меланія прийшла у рожево-персиковому штанному костюмі від Emilio Pucci, який доповнила світлою кофтою.


Меланія Трамп у Білому домі / Instagram / @flotus


Перша леді США Меланія Трамп / Instagram / @flotus


Меланія Трамп на офіційній зустрічі
/ Instagram / @flotus

Такий стильний образ Меланія Трамп не вперше приміряє. У березні 2018 року вона взяла участь в церемонії нагородження Women of Courage. Перша леді доповнила стильний костюм жовтою кофтою, змінивши цей look до невпізнання.


Меланія Трамп у 2018 році / Instagram / @flotus