Як відомо, перед Новим роком Дональд та Меланія Трамп покинули Вашингтон. Зимові канікули вони провели із сином Берроном у Флориді, де влаштували гучну вечірку за участю впливових політиків та бізнесменів США. Однак відпочинок президентського подружжя завершився, відтак Дональд і Меланія повернулись до Білого дому.

Дивіться також: У розкішній блискучій сукні: Меланія Трамп відвідала новорічну вечірку

Для виходу з літака перша леді обрала трендову приталену сукню і білі чоботи на підборах. Ефектним акцентом у світлому образі стало пальто-кардиган вільного крою, на якому виднівся геометричний принт. У ЗМІ одразу ж припустили, що таким чином Меланія Трамп символічно показала ставлення до загострень політичних відносин США та Іраку і закликала до мирних переговорів.


Стильний образ Меланії Трамп / Getty Images

А вже 7 січня президентське подружжя приступило до виконання своїх обов'язків. Дональд та Меланія зустріли у резиденції представників Греції. Зокрема, до Білого дому з офіційним візитом завітали прем'єр-міністр Кіріакос Міцотакіс та його дружина Марева.

До гостей Меланія Трамп вийшла у кардинально іншому вбранні. Модниця красувалась перед камерами у темному картатому пальті від Chanel. Струнку фігуру перша леді США підкреслила поясом, а образ залюбки доповнила замшевими чоботами на шпильці.


Ефектне пальто Меланії Трамп / Getty Images