Однак Президент США та його дружина вирішили поспілкуватись з військовими не в розкішній резиденції, а направились до звичайних казарм у Вашингтоні.

Читайте також: Меланія Трамп зробила приємний сюрприз відвідувачам Білого дому

"Чудовий візит до казарм, в ході якого ми подякували нашим піхотинцям. Вдячна, що ви заздалегідь відзначили з нами День подяки", – поділилась згодом Меланія Трамп у мережі.

Варто зазначити, що подружжя Трампів прибуло до казарм із гостинцями. Меланія Трамп пригостила військових гарбузовим пирогом, який посмакував усім піхотинцям.

Для непересічної події Меланія Трамп підібрала картате шерстяне пальто з поясом. До осіннього одягу вона підібрала стильні чоботи коричневого кольору та рукавиці.

Одразу після офіційної зустрічі Президент та його дружина поїхали у своїх справах: Дональд Трамп відправився на конференцію, а ось Меланія відвідала Інститут цифрової безпеки. Там перша леді засвітила сіру трикотажну сукню, до якої підібрала улюблені туфлі-човники. Під час конференції Меланія Трамп виголосила промову, в якій наголосила на відповідальності користувачів мережі за дії в Інтернеті.

"Мені дуже сподобалися думки деяких студентів про важливість безпеки в Інтернеті і відповідальності", – розповіла Меланія.