Чому розгорівся скандал із Vogue

Американський Vogue кілька разів запрошував дружин президентів стати головною зіркою місяця. Так, у 1998 році на обкладинці глянцю з'явилось фото Хілларі Клінтон, а от Мішель Обама тричі очолювала випуск журналу.

Читайте також: Як Меланія Трамп та голлівудські зірки відреагували на пожежу в Нотр-Дамі: фото


Мішель Обама та Хілларі Клінтон / LifeStyle 24

Однак Меланія Трамп, яка є чинною першою леді США, має дуже мало шансів з'явитися у Vogue. Про це під час інтерв'ю CNN заявила головний редактор глянцю Анна Вінтур. При цьому представниця журналу дала зрозуміти, що навіть модельна кар'єра першої леді США не повпливала б на її рішення.

"Очевидно, що ці жінки в якійсь мірі надихають. Але в той же час, я впевнена, що зараз не треба робити це. Варто оцінювати ситуацію з усіх боків, і я думаю, зараз той момент, коли треба займати тверду позицію", – заявила Анна Вінтур.

Як Білий дім відреагував на скандальну заяву

Сама Меланія Трамп вирішила не коментувати резонансну заяву. А от її представники відзначились гострою відповіддю. Під час прес-конференції офіційна речниця Білого дому Стефані Грішем зізналась, що перша леді США має нагальніші справи. Окрім цього, Меланія вже була на обкладинці Vogue.

Опинитися на обкладинці Vogue не є першочерговим завданням місіс Трамп. Вона вже була там задовго до того, як стала першою леді. Сьогодні все, чим вона займається, куди важливіше, ніж прохідна фотосесія,
– заявила Стефані Грішем.

Меланія Трамп і справді вже прикрашала американський глянець. У Vogue вона постала у 2005 році після розкішного весілля з бізнесменом, а тепер президентом США Дональдом Трампом. Для видання екс-модель приміряла весільну сукню від Dior.


Меланія Трамп у 2005 році / Vogue