Про це пише The Guardian з посиланням на Le Monde.

Читайте також: Меланія Трамп приміряла вишуканий костюм з капелюхом та стала зіркою соцмереж

Дружина президента Франції Бриджіт Макрон розповіла, що перша леді США Меланія Трамп "була насправді веселою, у нас таке ж почуття гумору, тому ми багато сміялись".

Але вона не може нічого зробити. Вона навіть не може відчинити вікно у Білому домі. Не говорячи про те, щоб вийти з дому. Вона більш обмежена, ніж я. Я кожного дня гуляю у Парижі,
– сказала Макрон.

Бріджит також прокоментувала, чому Меланію вважають "сумною". Французька перша леді наголосила, що дружина Трампа – сильна особистість, але працює над тим, щоб це сховати від усіх.

Читайте також: Дружина Трампа відмовилася взяти його за руку на зустрічі з Макроном: відео

Крім того, Бріджит розповіла, що її чоловік Еммануель Макрон намагається вести "нормальне життя". Вона продовжує бачити дітей з її колишнім чоловіком тощо. "Я не відчуваю себе першою леді. Я все ще дружина Еммануеля Макрона, а не президента", – додала вона.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон разом з дружиною Бріжит Макрон офіційно відвідали США з триденним візитом та подарували американському президенту Дональду Трампу дуб.

Саджанець синього дуба привезли з Белло Вуд — французького лісу, який американські війська відбили у німецької армії у Першій світовій війні.