Незважаючи на те, що на повернення Меган Маркл до Великобританії чекала громадськість у всьому світі, більшість офіційних заходів їй вдалося провести таємно. А королівська родина інформує про них лише згодом. Так, герцогиня Сассекська здійснила чергову зустріч у стінах Букінгемського палацу ще 9 березня, коли країна відзначала День Співдружності.

Читайте також Меган Маркл та принц Гаррі здійснили зустріч з молоддю: фантастичний образ герцогині Сассекської

На сторінці Меган та Гаррі в інстаграмі з'явився відеофрагмент зустрічі з молодими вченими Співдружності. До заходу приєдналися студенти з 11 країн світу – від Малаві до Шрі-Ланки. Разом з герцогинею Сассекською вони обговорили глобальні виклики, з якими стикаються держави – очищення океану від пластику, поліпшення системи охорони здоров'я, гідну оплату праці та економічне зростання.

Для чергового виходу Меган обрала стриманий образ від провідних будинків моди. Так, на ній чорна сукня-футляр від Scanlan Theodore, вартість якої становить 650 доларів – майже 17 тисяч гривень. Вбрання вона доповнила туфлями-човниками на підборах від Aquazurra, а з аксесуарів обрала клач Dior. Герцогиня Сассекська зібрала волосся у низький хвіст та завершила look легким макіяжем з акцентом на очі.