Як виявилося згодом, вже вдруге за декілька днів Меган Маркл здійснює публічні виходи без пильної уваги преси та папараці. Так, 6 березня вона завітала до школи Роберта Клака, аби розповісти та дати настанови підліткам щодо Міжнародного жіночого дня, який відзначають сьогодні, 8 березня. Як не дивно, герцогиня Сассекська приділила більше уваги не дівчаткам, а хлопцям.

Варте уваги Меган Марк та принц Гаррі здійснили приголомшливий вихід: елегантний образ герцогині Сассекської

Вона звернулася до чоловічої частини залу зі зворушливою промовою, яка б надихнула їх приділяти достатньо уваги жінкам не лише сьогодні, а перетворювати кожен їхній день на свято незалежно від дати у календарі.

У вашому житті є мами, сестри, подруги. Захищайте і підтримуйте їх. Переконайтеся, що вони відчувають себе важливими і в безпеці. І давайте просто зберемося разом, щоб зробити Міжнародний жіночий день чимось таким, що буде не тільки в неділю, але й кожен день у році,
– закликала Меган Маркл.

Підлітки підтримали слова герцогині Сассекської, а один з учнів публічно розповів про власне ставлення до свята, заявивши, що цей день лише вкотре нагадує про рівність та свободу вибору як чоловіків, так і жінок.

Крім того, юнак мав сміливість поцілувати та обійняти Меган, на що зал вибухнув оваціями, а сама герцогиня жартома пригрозила йому пальцем. Опісля діти позували разом з нею для спільного фото з жестом, який символізує Міжнародний жіночий день – руки, зігнуті в ліктях, тримають паралельно.

Для появи перед учнями старшої школи Меган Маркл обрала досить комфортний образ у діловому стилі. На ній твідовий піджак кремового кольору від марки ME+EM, який вона поєднала зі звичайною білою футболкою та чорними класичними штанами. Look довершили туфлі-човники на підборах від бренду Jennifer Chamandi та дизайнерська сумочка у тон до піджака від Rejina Pyo.