Меган Маркл та принц Гаррі цьогоріч порушили звичаї королівського сімейства, яке традиційно зустрічає Різдво разом у резиденції Єлизавети II в Сандрінгемі. Подружжя вирушило до Канади, прихопивши з собою 7-місячного сина Арчі та матір Меган Дорію Редлан.

Читайте також: Принц Гаррі та Меган Маркл показали, наскільки виріс їхній єдиний син

Герцоги Сассекські зупинилися у приватному будинку в передмісті Ванкувера. Протягом їхнього перебування Меган і Гаррі бачили лише декілька разів: у регіональному парку Хорт-Хілл під час спортивної ходьби і на пробіжці в місті Сааніч.

Парі канадців пощастило значно більше. Асиміна Канторович, яка працює на місцевому телебаченні, разом з її коханим Іллею Павловичем у перший день року гуляли на природі у парку Хорт-Хіл. Свій відпочинок вони вирішили зафільмувати за допомогою селфі-палки. Проте, очевидно, парі це не вдалося. Адже допомогти зголосилася сама Меган Маркл.

Я застигла на місці. Я не могла повірити в те, що це вона. Потім я подивилася в сторону і зрозуміла, що там стоїть принц Гаррі. Я продовжувала дивитись то на нього, то на неї з виразом на обличчі "Чи це відбувається насправді?"
розповіла Асиміна Канторович виданню CTVnews.

Закохані не одразу впізнали герцогиню Сассекську і тому швидко погодилися прийняти допомогу. Меган Маркл зробила кілька кадрів та повернула телефон канадцям, привітавши їх з новорічними святами.

Разом з принцом Гаррі, акторкою Ебігейл Спенсер, яка знімалась з Меган в серіалі "Форс-мажори" та двома собаками герцогиня продовжила прогулянку. А щасливі закохані поспішили поділитися новинами з батьками, а згодом і з пресою.