Як повідомляє видання "Комсомольская правда", офіційна заява про діагноз акторки Анастасії Заворотнюк прозвучала на нараді Путіна і співробітників Інституту молекулярної біології РФ. Попередньо рідні тримали у таємниці діагноз зірки, а припущення про стан її здоров'я з'являлися лише у пресі.

До теми Анастасію Заворотнюк виписали з лікарні з діагностованою пухлиною мозку: деталі

Нині відомо, що Анастасія Заворотнюк бореться з гліобластомою – пухлиною мозку. Вчені, які займаються лікуванням знаменитості, оголосили, що її рідні передали до медичного закладу клітини її пухлини. Лікарям вдалося вивчити матеріали та навіть підібрати віруси, які могли б знешкодити злоякісні клітини.

Водночас директор Інституту молекулярної біології наголосив, що стан зірки не надто критичний, аби випробовувати на ній нові віруси. Він пояснив, що випробування технології проводять на добровольцях з четвертою стадією. Адже немає жодних гарантій, що пацієнти повертаються до нормального життя.

Технології для боротьби з термінальною стадією раку, можуть бути використані в лікуванні Заворотнюк. Поки ситуація не настільки тривожна, щоб застосовувати нашу технологію,
– розповів фахівець.

Нагадаємо, про хворобу Анастасії Заворотнюк заговорили серпні 2019 року. Саме тоді з'явилася шокуюча інформація про те, що у неї діагностували рак головного мозку. Як стверджують джерела, вона дізналася про хворобу після того, як народила дочку Мілу.