Судячи з усього, серце голлівудського актора вдалося заполонити черговій красуні. Наприкінці грудня у ЗМІ з’явилася інформація про стосунки зірки з 21-річною австралійською моделлю Габріелою Брукс. Ліам Гемсворт вже встиг познайомити кохану з батьками.

Читайте також: Майлі Сайрус та Ліам Гемсворт дійшли згоди щодо розлучення: яку знакову дату обрало експодружжя

Зустріч пари з родичами знаменитого актора відбулася за обідом в одному з ресторанів Сіднею. Усмішки на обличчях матері Ліама Гемсворта та Габріели Брукс свідчать про те, що модель сподобалася батькам. Під час ланчу панувала розслаблена та невимушена атмосфера.


Ліам Гемсворт познайомив батьків з новою дівчиною / The Daily Mail

Днями ж закоханих помітили на одному з пляжів у Байрон-Бей. Очевидно, їхній відпочинок триває дотепер й в Австралії вони провели Різдво та Новий рік. Папараці вдалося сфотографувати Ліама Гемсворта та Габріелу Брукс за палким поцілунком в купальних костюмах поблизу морського узбережжя. Такі кадри не залишають сумнівів, що їх пов'язує не просто дружба, а пристрасні почуття.


Зауважимо, що рішення актора познайомити красуню Габріелу Брукс зі своєю родиною досить промовисте й свідчить про серйозні наміри зірки. Адже його попередня обраниця, шлюб з якою завершився за 8 місяців подружнього життя, задовольняла далеко не всіх представників сімейства Ліама Гемсворта. Дружина його брата Ельза Патакі переконана, що актор заслуговує на кращу дружину.