Зараз тисячі зірок перетворили особисті сторінки у соцмережах на платформи, у яких вони висвітлюють своє дозвілля на карантині. Безліч з них скаржиться на нудьгу та відсутність розваг, проте 27-річна Майлі Сайрус вважає ці заяви безглуздими. Своїм ставленням до ізоляції відомих та успішних вона поділилася в інтерв'ю видання Wall Street Journal, яке опублікувала в інстаграм-профілі.

Читайте також Бойфренд Майлі Сайрус заговорив про одруження: чи варто зірці чекати каблучку від коханого

Співачка започаткувала власне шоу в ізоляції Bright Minded, у якому спілкується з іменитими колегами про їхнє життя в умовах пандеміїї. Безліч знаменитостей, яким вона пропонувала поспілкуватися у прямому ефірі, відмовляли їй, і Майлі Сайрус їх чудово розуміє. Виконавиця переконана, що заможні не повинні ділитися особистим досвідом ізоляції, адже він далекий від ральної ситуації у світі.

Вони розуміють, що їх обставини виняткові настільки, що обговорювати їх просто неправильно,
– пояснила Майлі Сайрус.

Вона усвідомлює, що переважна більшість людей по всьому світу нині залишилася без доходу та належних засобів безпеки. У той час зірки, які найактивніше демонструють свої карантинні будні, живуть у цілковитому комфорті та не відчувають браку речей першої необхідності.

"Я знаю, що знаходжуся в унікальному становищі. Мій досвід переживання пандемії не такий, як у більшості інших людей в моїй країні та й в усьому світі. Моє життя теж поставлено на паузу, але насправді я й гадки не маю, на що схожа ця пандемія. Я живу в комфорті в своєму будинку, і у мене є можливість купувати будь-яку їжу. У мене стабільна фінансова ситуація, але у більшості ж зовсім не так", – наголосила Майлі Сайрус.

Станом на 8 травня кількість інфікованих на коронавірус у світі перевищила позначку в 3,9 мільйона, у той час жертв пандемії 273 534 особи.


Перебіг коронавірусу/ Інфографіка 24 Каналу