Перший офіційний трейлер до фільму "Щасливого Різдва" з Емілією Кларк з'явився на ютуб-каналі компанії Universal Pictures ще у вересні 2019 року. А після цього кінотворці підігрівали інтерес майбутніх глядачів новими тизерами, трейлерами та кадрами з фільму.

Читайте також: Ідеально для першого дня нового року: 5 кумедних фільмів про похмілля і відпочинок з друзями

Як відомо, номінантка на премію "Еммі" зіграла у фільмі головну роль, а її колегою по знімальному майданчику став малайзійський актор Генрі Голдінг, який грав у фільмі "Проста послуга".

За сюжетом, Кейт, яка працює продавцем у різдвяній лавці, напередодні Різдва переодягається у костюм ельфа, аби залучити більше клієнтів. У магічний передріздвяний період дівчина, сама того не бажаючи, потрапляє у низку кумедних ситуацій. Проте вона не припиняє вірити в диво, особливо після зустрічі з Томом. Хлопець, якого вона зустріла напередодні Різдва, здається їй настільки ідеальним, що у це складно повірити.

Прем'єра фільму "Щасливого Різдва" у світі відбулася 8 листопада 2019 року, а українці зможуть піти на нього в кіно вже з 1 січня 2020 року.

"Щасливого Різдва": трейлер українською дивитися онлайн

Дивитися новий трейлер до фільму "Щасливого Різдва": відео

Дивитися перший трейлер фільму "Щасливого Різдва": відео