Шоу "МастерШеф" завоювало любов багатьох українців. Щороку сотні тисяч людей приходять на шоу, щоб довести: вони люблять і вміють готувати. Тепер розкрити свої кулінарні таланти настала черга… підліткам! Телеканал СТБ запустив проект, який не має аналогів в Україні. Це битва юних кулінарів України – "МастерШеф Підлітки".

Читайте також: Мастер шеф 7 сезон: Вадим Бжезинський став переможцем

В умовах жорсткої конкуренції на "МастерШеф" підлітки будуть дивувати глядачів своїми кулінарними талантами. А оцінювати учасників будуть авторитетні судді: Тетяна Литвинова, Ектор Хіменес-Браво і Дмитро Горовенко.

Перший випуск шоу вийде на екрани же 31 січня о 20:00. У ньому глядачі познайомляться з талановитими дівчатами та хлопцями, які прийшли на кастинг "МастерШеф. Підлітки".


МастерШеф. Підлітки: дата прем'єри

Перехідний вік між дитинством та дорослим життям – це період бунтарства, максималізму і романтизму одночасно, а значить, суддям буде часом непросто впоратися з такими буремними учасниками.

Новий випуск приємно здивує глядача новими захопливими конкурсами. Випробування будуть повністю адаптовані під особливості цієї вікової категорії. Також слід очікувати багато креативних та романтичних конкурсів, присвячених майбутнім святам: Дню святого Валентина, 8 Березня, 1 квітня. За допомогою цих творчих змагань підлітки зможуть розкритися, проявити свої найкращі якості, розвинути кулінарні навички і тим самим наблизитися до перемоги.


МастерШеф. Підлітки: дата прем'єри

Юним кухарям доведеться не тільки довести свою любов до кулінарії, але й проявити лідерські якості та вміння працювати в команді. Переможець отримає звання "МастерШефа" України у дитячій категорії, а також грошовий приз.

Про прем'єру нового сезону стало відомо ще 18 серпня 2017. Кастинги пройшли восени в Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі. Сезон буде тривати до кінця весни або до початку травня.