Андрій Боденко – 27-річний юрист, який покинув улюблену справу та вирішив піти в кулінарію. Хлопець був ярим борцем за права людей та консультував їх у своїй компанії!

Читайте також: "Мастер Шеф" 9 сезон 13 випуск: хто першим покинув десятку кулінарного проєкту

Андрій переїхав до столиці із рідного Харкова 5 років тому. Відтоді його життя змінилося, як і смаки та цілі у житті. Сьогодні, хлопець прагне більш творчої роботи та готовий навчатись і йти до мети великого кулінара.

Шлях на проєкті "Мастер Шеф" 9 сезону у хлопця був доволі нелегким. На кастингу Андрій приготував суддям проєкту філе міньйон з гарбузовим пюре. Ця страва сподобалась суддям та він потрапив у 50 найкращих кулінарів-аматорів 9 сезону проєкту "Мастер Шеф".

Згодом потрапив у омріяну десятку кулінарного шоу "Мастер Шеф". Андрій з випуску у випуск потрапляв у чорні фартухи та йому завжди вдавалося здивувати трійку суддів проєкту своїм кулінарним талантом.

Страва з качки переслідувала кулінара-аматора конкурс за конкурсом. Також, вона вирішила його долю і у останньому конкурсі на проєкті "Мастер Шеф". Андрій не справився із поставленим завданням від Ектора Хіменеса-Браво та погано витопив жир з качки та провалив завдання, за що і покинув кулінарне шоу.

Читайте також: Хто увійшов до десятки "Мастер Шеф" 9 сезону

Бажаємо Андрію Боденко не здаватися та впевнено йти до своєї мети у світі кулінарії!