У суботу, 21 березня, лідерка держави Зузана Чапутова призначила новий уряд. У Братиславському граді відбулася церемонія, під час якої всі присутні постали в масках та рукавичках.

Читайте також Стелла Максвелл показала, як оберігає себе від коронавірусу на прогулянці з собакою

Для офіційного заходу президентка Словаччини обрала стримане вбрання у яскравих кольорах. На ній елегантна сукня кольору бордо довжини міді та туфлі-човники на підборах. Проте головним акцентом образу стала захисна маска у тон до сукні, яка викликала справжнє захоплення фешн-індустрії. Власним прикладом Зузана Чапутова довела, що можна дотримуватися всіх заходів безпеки та залишатися в моді. Адже головний тренд сьогодні – здоров'я.

Варто наголосити, що такому оригінальному аксесуару вже пророкують світовий успіх. У мережі припускають, що дизайнери медійних особистостей випускатимуть маски у комплекті з вбранням.

Зауважимо, що президентка Словаччини вдруге повторила схожий look. Вперше її маска відповідала кольору сукні під час прийняття відставки уряду Петера Пеллегріні. Тоді Зузана Чапутова обрала монохромний червоно-коричневий образ. Крім того, два аутфіти вона поєднала з одноразовими рукавичками, які гармонійно поєднувалися з кольором вбрання.