Активний блогер Маша Єфросиніна часто дає поради прихильникам, як правильно харчуватись та змусити себе займатись спортом. Всі рекомендації телеведуча дає з власного досвіду, що неабияк імпонує її прихильникам.

Читайте також: Як дві краплі: Маша Єфросиніна показала свою маму – фото

Однак днями Маша Єфросиніна здивувала мережу: вона відверто зізналась, що після відпустки вперше порушила свій режим у тренуваннях. Телеведуча розповіла, що місяць не займається спортом, тому може себе назвати прогульницею.

Вперше за рік порушила режим: місяць не займаюся спортом... На відпочинку було дуже лінь (та й з дитиною-непосидою і так нормальна рухливість). Ну, а потім відразу "нирок" в зйомки нового телепроекту! Рятують тільки прогулянки! Так що я – прогульниця... Коли повертаємося качати пружні сідниці та відкопувати куби на пузі?
– з гумором написала телеведуча.

До відвертого зізнання Маша Єфросиніна додала зимове фото з прогулянки. Перед камерою вона постала у смарагдовому пуховику та кепі від дизайнера Руслана Багінського. Свій образ телеведуча доповнила стильними окулярами і розплетеним хвилястим волоссям. Виглядала зірка, як завжди, розкішно.