Нове фото, під яким Маша Єфросиніна написала свої секретні зізнання щодо боротьби зі стресом, телеведуча опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Як виглядати струнко та привабливо: секрети правильного харчування Маші Єфросиніної

Вона написала, що за останні два роки питання "Маша, як ви відновлюєтеся і боретеся зі стресом?" прозвучало на її адресу тисячі разів, тому вона вирішила всім одночасно відповісти у соціальній мережі.

Моя відповідь завжди одна – коли я вдома! Вдома я, як кожна з вас, господиня свого часу: можу валятися з книжкою, можу танцювати з Сашком, можу працювати, робити гімнастику, чаювати з Наною до ночі, прибиратися, куховарити, пити з Тимуром вино, приймати гостей,
– написала Маша Єфросиніна.

Після чого додала, що обожнює присвячувати собі ранок. Вже після того, як всіх членів сім'ї нагодувала, Сашка відправила у садок, Нану в школу, а чоловіка Тимура на роботу, вона полюбляє медитувати та читати новини у тиші за горнятком кави. Також ведуча зізналася, що з того часу, як вона навчилася так проводити час, вона полюбила себе такою, як є, без ідеального макіяжу та вкладеного волосся.