Про це йдеться на сайті MTV Росія.

Читайте також: MARUV відреагувала на виліт з "Танців з зірками": Я йду щасливою!

На своїй сторінці в інстаграм співачка також підтвердила інформацію про те, що цього року вона стала номінантом на MTV EMA від Росії. MARUV закликала своїх шанувальників голосувати за неї на офіційному сайті.

MTV Europe Music Awards – головна музична нагорода каналу, яка у 2019 році відбудеться в іспанській Севільї 3 листопада.

Наша головна організаційна турбота наразі – номінація "Найкращий артист за версією MTV Росія". Цього року номіновані MARUV, Little Big, FACE, Noize MC і Zivert,
– йдеться на сайті російського MTV.

Не всі шанувальники співачки із захватом відреагували на новинку та поцікавилися у коментарях "Чому саме Росія?".

Євробачення-2019 чи гастролі у Росії: таки другий варіант

Чималу популярність MARUV отримала завдяки перемозі на Національному відборі Євробачення-2019. Однак представляти Україну на вокальному конкурсі вона не поїхала через гучний скандал. Національна суспільна телерадіокомпанія України запропонувала артистці контракт, одним із пунктів якого змушував її відмовитись від гастролей в Росії. MARUV та НСТУ не погодили спірні питання, відтак держава не брала участь в Євробаченні-2019.

Після резонансного скандалу епатажна співачка таки виступила із запланованими концертами в Москві та Санкт-Петербурзі. Ба більше, MARUV претендувала на російську премію "Муз-ТВ". Після таких виступів артистка безперешкодно виступила 14 червня в Києві, запросивши українських зірок на концерт.

Наразі співачка досі гастролює країною-агресором та бореться за російські нагороди.