Про це він розповів у програмі Masters of Scale, пише НВ.

За словами Цукерберга, він створив таку корпоративну культуру, яка заохочує приймати ризиковані рішення і дозволяє інженерам компанії вільно працювати з новими версіями програмного забезпечення.

Читайте також: Тайм-менеджмент: як встигати жити

Спершу я з'ясовую, які завдання для нас потенційно важливі. Тоді визначаю людей, які могли б впоратися з цими завданнями найкраще. Більшість щоденних прийнятих мною рішень ґрунтуються на запитанні "Отже, це може призвести до руйнування компанії?". Якщо відповідь "ні", я даю своїм співробітникам зелене світло,
– розповідає Цукерберг про роботу у Facebook.

Він зазначив, що у компанію наймають розумних та амбіційних людей, а потім їм дають свободу для власних експериментів.

Таким чином наша платформа постійно розвивається, перебуваючи на різних етапах інновацій. З іншого боку, це і постійний ризик того, що щось піде не так, – додає засновник соцмережі.

Аби досягти успіху, Цукерберг радить наймати своїх майбутніх босів.

"Під час прийому співробітників я дотримуюся такого правила: ніколи не наймати того, хто буде працювати на вас, якщо ви не будете працювати на нього в альтернативному всесвіті. Наприклад, є речі, в яких Шеріл Сандберг (член ради директорів Facebook) набагато сильніша за мене. І це робить мене кращим і робить кращим Facebook. Я цього не боюся. Я це ціную", – наголосив він.