Історія про скандальну фігуристку Тоню Хардінг з’явиться в кінотеатрах вже 8 грудня 2017 року. Режисером стрічки став Крейг Гіллеспі. Сценаристом роботи став Стівен Роджерс, який для створення фільму також взяв інтерв’ю в самої 46-річної Тоні Хардінг та її колишнього чоловіка Джеффом Гіллоулі.

Читайте також: Лисувата і з прищами: голлівудська зірка вразила перевтіленням заради ролі

Біографічна чорна комедія з актрисою Марго Роббі в головній ролі розповість про фігуристку Тоню Хардінг, яка через проблемну матір не отримала хорошої освіти, однак вважалася справжньою зіркою фігурного катання. Хардінг як спортсменка була відома своїми рекордами, серед яких, наприклад, статус першої американки, яка виконала складний потрійний аксель.


Тоня Хардінг в молодості

Однак в центрі сюжету стається неприємний інцидент на Олімпіаді в Ліллехаммері в 1994 році, коли з'ясувалося, що Хардінг і її колишній чоловік підіслали чоловіка, який завдав тяжких травм іменитої суперниці фігуристки Ненсі Керріган. У підсумку, після всіх зізнань, Хардінг засудили до трьох років умовно, позбавили всіх титулів і дискваліфікували. Після цього екс-спортсменка пробує себе в рестлінгу і навіть у боксі.

За словами актриси Марго Роббі, Тоня є настільки особливим персонажем, що Марго до сих пір не може вийти з її образу.

Я тренувалася на ковзанці чотири місяці, п'ять днів на тиждень, по чотири години на день. Але найскладнішим було відучитися від свого природного сміху. Я не навчилася робити потрійний аксель, як Тоня, але навчилася імітувати її сміх,
– поділилася Марго.