Про це повідомляють на The Hollywood Reporter.

Відомо, що студія Warner Brothers твердо рекомендує взяти для виконання головної ролі австралійську актрису Марго Роббі. В разі успіху "Барбі", проект стане для актриси початком чергової багатомільйонної франшизи.

Читайте також: Повернення "Білявки в законі": Різ Візерспун оригінально прокоментувала участь у фільмі

Фільм про найпопулярнішу ляльку у світі вже планують випустити довгі роки. Про кіноадаптацію вперше заговорили у 2014 році і тоді ж студія Sony почала перші зйомки. Але через щільний графік актриси-коміка Емі Шумер, вона була змушена покинути знімальний майданчик. Згодом на роль Барбі розглядали Енн Гетевей, але виробництво фільму так і не продовжилось і робота над стрічкою постійно переносилась. Компанія Mattel врешті передала права на адаптацію студії Warner Bros., яка за чутками ЗМІ призначила режисером фільму Петті Дженкінс, яка випустила відому кінострічку "Чудо-жінка".

У сімейній комедії планують показати історію найвідомішої ляльки у світі на ім’я Барбі, яка живе в реальному світі серед людей. Після вигнання з Барбіленду вона зустрічається з жосткоким та зовсім неідеальним світом. Дівчині належить пройти довгий шлях та усвідомити, що головною цінністю є не пластикова краса, а унікальність.