У франшизі "Піратів Карибського моря" події будуть розгортатися навколо піратки, на роль якої затвердили австралійську акторку Марго Роббі. Як інформує The Hollywood Reporter, голлівудська зірка вже підписала контракт, тому культового Джека Горобця у новому фільмі глядачі більше не побачать.

Читайте також Джамала знялась у голлівудському фільмі: фото вразили мережу

Автори спін-оффу переконують, що картина стане оригінальною історією з новими персонажами, а сюжетні лінії не будуть перетинатися з попередніми фільмами. Над стрічкою працює британська сценаристка Крістіна Ходсон, яка, до слова, вже співпрацювала з Марго Роббі в рамках екшину "Хижі пташки".

Слід наголосити, що раніше пригоди капітана Джека Горобця писали лише чоловіки-сценаристи. Новий проєкт дасть зрозуміти, чи можуть "Пірати Карибського моря" існувати без легендарного персонажа, якого незмінно втілював Джонні Депп.

Нагадаємо, що представники кінокомпанії Walt Disney не запросили Джонні Деппа на зйомки нової частини "Піратів Карибського моря". Припускають, що причиною такого рішення стали шалено високі гонорари за зйомки. Слід зауважити, що всі п'ять фільмів були однією з найбільш фінансово успішних франшиз в історії кінематографа й зібрали понад 4,5 мільярда доларів.