Разом з дружиною "Міс Україна 2016" Олександрою Кучеренко Дмитро Комаров влаштував поїздку неподалік столиці, поділившися нею в особистому інстаграм-профілі. Ведучий та мандрівник з досвідом радить не чекати відкриття кордонів та подорожувати Україною просто зараз.

Читайте також 5 фантастичних місць в Україні для літнього відпочинку

Місця, які він радить відвідати, розташовані в Житомирській області: "Кияни та гості столиці можуть з'їздити "одним днем" хоч завтра. А жителям Житомира взагалі пощастило – краса зовсім поруч".

Коростишівський кар'єр

"З 1850-х років тут добували граніт, але розробку закінчили, кар'єр затопили. У підсумку вийшло неймовірно красиве рукотворне озеро, оточене лісом, з вражаючими пейзажами, крутим скелястим берегом", – написав Дмитро Комаров.

З дружиною Олександрою він насолоджувався мальовничою природою лише кілька годин, проте радить мандрівникам зупинятися в наметовому містечку та скупатися у затопленому кар'єрі.


Дмитро Комаров з Олександрою Кучеренко на Коростишівському кар'єрі / Фото: Instagram / @komarovmir


Коростишівський кар'єр / Фото: Instagram / @komarovmir

Село Дениші

Дмитро Комаров назвав це місце "українською скелелазною Меккою" та чудовою літньою альтернативою скеледромам в приміщеннях. Проте телеведучий переконав, що розваги тут знайде кожен: "Це ще і пейзаж, від якого мурашки: високий скелястий берег підноситься над річкою Тетерів, а навколо – дуже старий ліс, який буквально випромінює силу. І повітря, яким просто не можеш надихатися".


Дмитро Комаров з Олександрою Кучеренко в селі Дениші / Фото: Instagram / @komarovmir