33-річна зірка в шкільному віці страждала від приниження у школі. Все тому, що вона виділялася серед однолітків іншим стилем в одязі і захопленням музикою. Деякі діти були негативно налаштовані по відношенню до майбутньої знаменитості і через це вона почувалася ізольованою від суспільства. Про це розповіла мама Леді Гаги виданню People.

Читайте також: Леді Гага планує стати мамою, – ЗМІ

За словами Синтії Джерманотти, емоційний стан її доньки значно погіршувався через постійні знущання, а сама вона не хотіла ні з ким ділитися своїми проблемами. Також Синтія додала, що не підозрювала наскільки сильною є депресія Леді Гаги, адже не була так обізнана про її психічне здоров’я, як сьогодні.

Вона почувалася ізольованою від будь-яких подій, була приниженою. І постійно ставила собі запитання про свої власні можливості, нескінченно сумнівалася в собі. Так почалася її депресія. Ми як батьки намагалися з усіх сил допомогти їй, але не знали всього,
- зізналася мати.

Нагадаємо, на початку цього року в інтерв'ю Опрі Вінфрі Леді Гага зізналася, що в 19 років зазнала серії зґвалтувань, після чого кілька років страждала посттравматичним розладом.