Про це Шарліз Терон розповіла в інтерв'ю Urbanette. За словами артистки, мама Герда могла їй дати ляпаса за неслухняність, або ж вдарити тим предметом, який потрапляв їй під руку в такі моменти. Однак сама Шарліз Терон не засуджує такі садистські методи виховання, а навпаки – дякує за дисциплінування.

Читайте також: Історія моєї доньки – це її історія, – Шарліз Терон розповіла про свою дитину-трансгендера

"Саме батьки зробили з мене особистість. Моя мама дисциплінувала мене. Сьогодні такі методи виховання в Америці неможливі, тому що її посадять до в'язниці. Для мене це сумно. Але я пам'ятаю, що дійсно заслуговувала на такі покарання", – зазначила Шарліз Терон.

Окрім цього, акторка додала, що ніколи не звинувачувала маму через досить агресивну поведінку. Вкінці суперечки Шарліз визнавала свою вину та приходила до неї з вибаченнями.

Я ніколи не говорила: "Боже, це так несправедливо". Я навпаки підходила до неї і вибачалася, тому що знала, що була неправа,
– додала вона.

Після такого нелегкого дитинства Шарліз Терон вирішила не звертатись за допомогою до психологів. Акторка зізналась, що свої емоції завжди вкладає в роботу та не має наміру платити людям, щоб вони тільки її вислуховували.

"Я не хочу платити комусь, щоб розповісти про мої проблеми. Мені самій платять, щоб я ділилася цими проблемами з громадськістю", – поділилась Шарліз Терон.


Шарліз Терон з мамою Гердою / The Daily Mail

Як відомо, 44-річна Шарліз Терон втратила батька, коли їй було 15. Акторка не приховує від громадськості правди: чоловік мав алкогольну залежність та часто напідпитку погрожував її мамі розправою. Під час одної з таких суперечок Герда змушена була захищатись і застрілила його на очах в Шарліз Терон.

"Мій батько був хворою людиною. Він був алкоголіком все моє життя – я не знала його іншим. Це була досить безнадійна ситуація, в якій застрягла наша сім'я. Кожен день непередбачуваний, коли ти живеш з алкоголіком, і це почуття залишається з тобою всередині на все життя... Мій батько був настільки п'яний, що ледве тримався на ногах, коли зайшов до хати з пістолетом. Моя мама і я були в моїй спальні і тулилися до дверей. Він просто вистрілив у двері три рази. Жодна з цих куль не влучила в нас, і це просто чудо. Але в цілях самооборони моя мама вирішила усунути цю загрозу", – розповіла Шарліз Терон.

Сама акторка ніколи не була заміжньою та не мріяла стати чиєюсь дружиною. Однак відмовлятись від материнства Шарліз Терон не мала наміру: у 2012 та 2015 роках вона всиновила дітей Джексона і Августу.