Зважаючи на спалах коронавірусу, захисні маски перетворилися не лише на засіб захисту від хвороби, а й стали незамінним щоденним аксесуаром. Модні бренди випускають захисні костюми та маски для медиків, проте не забувають й про розвиток фешн-індустрії в умовах пандемії. Видання Forbes назвало топ дизайнерів, які створюють маски. Серед них й українка Юлія Перекрестова.

До теми Український бренд Bevza випускає захисні костюми для лікарів

Дівчина з Сум заснувала власний бренд Juliya Kros, а через коронавірус почала шити маски з екошкіри та щільного котону. У дизайні вона не використовує яскравих кольорів, проте лаконічні аксесуари не залишилися без уваги світової спільноти. Безліч з них мають металеву застібку або ж сітчасту підкладку.

"Український бренд Juliya Kros відомий своїми асиметричними розрізами і позачасовою естетикою, позбавленою будь-яких прикрас. Її надихнули на створення масок для обличчя її клієнти, які почали масово звертатися з проханнями. Використовуючи тканину, що залишилася з двох останніх колекцій, дизайнерка Юлія Перекрестова випустила ряд масок для обличчя в рамках своєї колекції Save Around", – йдеться у повідомленні Forbes.