Київський митець працює в техніці нонфігуративної графіки. Напрямок своєї творчості він вибрав не випадково причин багато, а назва виставки вказує на одну з них захоплення первісним мистецтвом.

Дивіться також: Художник створює картини на крихітному попкорні: дивовижні фото

У дусі постмодернізму без почуття гумору не обійшлося. "Макарони" або "меандри" з кам'яного віку виконані художником за допомогою сучасних технологій. Для моделювання деяких форм Датура використав комп'ютерні програми і проекції. Втім, про дуальності його уподобань свідчить і псевдонім DATA + NATURA = DATURA.

Створений Датурою стиль не відповідає будь-яким трендам або віянням, тому привабливий в середовищі інших сучасних художників і колекціонерів. Він працює в абстрактній графіці, а всі свої фігуративні малюнки створює на комерційній основі. Замовники дуже не хотіли "розлучатися" з авторськими роботами навіть на час виставки! – відзначає куратор "Меандрів" Альона Звичайна.

Це перша публічна персональна виставка Андрія Датури. Раніше його роботи можна було побачити на п'яти капсульних виставках, організованих "для своїх".

Сьогодні Датура провідний художник в популярній компанії з декоративного оформлення інтер'єрів та екстер'єрів.