Королева попмузики не перестає дивувати шанувальників не лише своїми вокальними здібностями, а й звабливим тілом. У свої 61 Мадонна розкута та сексуальна. Її гастрольні тури завжди супроводжуються справжнім шоу й танцювальними постановками на сцені.

Читайте також: Прихильник Мадонни подав на неї до суду: відома причина

Вчора зірка поділилася із шанувальниками секретом своєї молодості. На сторінці в інстаграмі вона опублікувала відео, на якому занурюється у крижану ванну. Так вона розслабляється після виступів свого концертного туру "Madame X".

Терапія для мадам. 41 градус – найкраща температура для травм,
– підписала Мадонна допис.

Після такого відчайдушного вчинку співачка наважилася на ще один радикальний крок. Мадонна зігрілася не гарячим чаєм, а склянкою власної сечі.

До слова, до методів боротьби з синцями, шляхом занурення до крижаної ванни, вдавалася й інша попдіва. Лелі Гага проводила подібні процедури після падіння зі сцени під час концерту в Лас-Вегасі.

Мадонна досить часто привертає увагу широкої аудиторії неординарною поведінкою. Нещодавно вона показала, як готується до виходу на сцену. У гримерці зірка розігріває голосові зв'язки у той час, як їй роблять макіяж. Вокальні розминки зірка проводила у досить відвертому образі – лежачи та в мереживній білизні.