Сильні морози в Україні лютуватимуть аж до 3 березня. А от коли потепліє в Україні? Синоптики кажуть, що справжня весна прийде аж наприкінці березня – на початку квітня.

Дивіться також: Сибірський буран засипав Рим і частину Італії снігом: казкові фото

Тож, поки лютують морози, гірські водоспади не змогли встояти проти погоди – через лютневі "мінуси" вони перетворились на неймовірні крижані скульптури, пише "УП".

У соцмережах користувачі публікують фото природного дива – замерзлі водоспади Гук, Пробій, Дівочі Сльози, Манявський та Бухтівецький.

Водоспад "Дівочі сьози" замерз

Водоспад біля сіл Микуличин і Татарів – Женецький Гук, розташований на висоті 900 метрів над рівнем моря, який падає з висоти 15 метрів, теж вкрився кригою.

"Неймовірна краса – водоспад Гук в крижаній ковдрі. Неможливо помістити цю атмосферу в рамки фото", – пишуть користувачі.

Водоспад у місті Яремче, висота падіння якого – 8 метрів, Пробій також замерз.

Водоспад Пробій замерз

Манявський водоспад – один з найвищих водоспадів Українських Карпат, його висота падіння становить майже 20 метрів.

Манявський водоспад замерз внаслідок негоди

Манявський водоспад замерз внаслідок негоди

Водоспад в масиві Ґорґани, який відомий під назвою Бухтівецький, розташований біля села Букове, в урочищі Бухтівець. Висота падіння Бухтівецького водоспаду становить 8 метрів, ширина – 1-2 метра.

Окрім прикарпатських, замерз і закарпатський водоспад Шипіт, розташований на північних схилах гірського масиву полонини Боржава в ущелині річки Пилипець. Висота водоспаду – 14 метрів.