Новий тиждень принесе для одних пар позитивні емоції, а для інших – нові конфлікти та сварки. Більше про свої стосунки у найближчі дні – читайте у любовному гороскопі на тиждень.

Зверніть увагу Гороскоп сумісності пар для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп на тиждень 27 вересня – 3 жовтня 2021

Овен (21 березня – 20 квітня)


Любовний гороскоп для Овна на тиждень 27 вересня – 3 жовтня 2021

Любовне життя Овнів цього тижня буде дивувати. Ви отримаєте багато прихильності від партнера та відчуєте особливу атмосферу між вами. Проте вам варто контролювати свої емоції та не створювати конфліктів, щоб не зашкодити стосункам.

Натомість у самотніх Овнів все буде доволі стабільно. Замість того, щоб сумувати через самотність, спробуйте зробити перший крок у знайомстві. Висловіть зацікавленість людям, які вас приваблюють.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Любовний гороскоп для Тельця на тиждень 27 вересня – 3 жовтня 2021

Період з 27 вересня по 3 жовтня буде дуже цікавим для любовного життя Тельців. В ці дні між вами панувати чудова атмосфера, і вас чекає сюрприз. Астрологи радять обговорити всі проблеми, це допоможе вашим стосункам. Нп вихідних влаштуйте поїздку за місто або романтичний вечір.

А одиноких Тельців чекає приємний сюрприз. Ви ближче познайомитеся з людиною з вашого близького оточення, і, можливо, з вас вийде гарна пара.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Любовний гороскоп для Близнюків на тиждень 27 вересня – 3 жовтня 2021

Цей тиждень допоможе Близнюкам пережити нещодавній конфлікт і дозволить незабутньо провести час зі своїм партнером. Це будуть чудові дні, які принесуть вам спокій та розслаблення. Але вам варто частіше говорити один одному про свої почуття.

А самотні Близнюки отримають шанс цього тижня знайти нове кохання. Головне – не відхиляти знайомств та не боятися змін.

Рак (22 червня – 22 липня)


Любовний гороскоп для Рака на тиждень 27 вересня – 3 жовтня 2021

Цього тижня Раки будуть багато думати про свої стосунки та почуття. Ви можете нервувати через те, що у ваших стосунках надто багато сварок. Спробуйте реагувати на все спокійніше та не вступати у конфлікти зі своїм партнером. Краще підготуйте сюрпризи один одному.

Самотні Раки мають переглянути свої потреби. Якщо ви хочете зустріти нове кохання, то частіше гуляйте з друзями, відвідуйте різні події та фліртуйте з іншими.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Любовний гороскоп для Лева на тиждень 27 вересня – 3 жовтня 2021

Любовне життя Левів буде складатися чудово у найближчі дні. Ваш настрій буде на висоті, а партнер буде приносити вам щирі емоції та пристрасть. Вам варто чекати приємних сюрпризів, оскільки ваші стосунки будуть сповнені романтики цього тижня. Насолоджуйтеся приємними днями та турботою від партнера.

А самотні Леви цього тижня проведуть кілька днів з людиною зі свого минулого. Але не покладайте великі надії на те, що зможете повернути стосунки з колишнім/колишньою, це того не вартує.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Любовний гороскоп для Діви на тиждень 27 вересня – 3 жовтня 2021

Діви цього тижня будуть насолоджуватися почуттям коханої людини, і це зблизить вас ще більше і допоможе вирішити всі проблеми. На вихідні заплануйте коротку романтичну подорож та відпочиньте з коханою людиною.

Натомість одиноким Дівам не треба боятися знайомитися з іншими людьми. Цього тижня удача буде на вашому боці, і ви справите гарне враження на протилежну стать.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Любовний гороскоп для Терезів на тиждень 27 вересня – 3 жовтня 2021

Терезам у найближчі дні варто чекати більше романтики та сюрпризів від другої половинки. Будьте щирими один з одним та поговоріть про те, що вас не влаштовуйте в стосунках. І не забудьте сказати, як сильно кохаєте один одного.

Самотнім Терезам не треба хвилюватися про особисте життя. В кінці тижня ви отримаєте можливість познайомитись із привабливою людиною, яка зачарує вас.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Любовний гороскоп для Скорпіона на тиждень 27 вересня – 3 жовтня 2021

Скорпіони можуть у найближчі дні відчути підозру до свого партнера, оскільки помітите його/її дивну поведінку. У цей період ви будете схильні вигадувати собі нові проблеми та ревнувати, і цим можете зіпсувати стосунки. До вихідних спробуйте все вирішити та обговоріть спільні плани на майбутнє.

Самотні Скорпіони дізнаються, що у вас закохана людина з вашого оточення. Можливо, вам варто погодитися на побачення, щоб краще дізнатися один одного.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Любовний гороскоп для Стрільця на тиждень 27 вересня – 3 жовтня 2021

Цього тижня партнери вимагатимуть від Стрільців більше уваги та часу. Не відкладайте відпочинок та влаштуйте поїздку разом. Вам варто обговорити ваші стосунки, щоб вирішити всі непорозуміння. І контролюйте свою злість та негатив.

А самотнім Стрільцям пора зізнатися у коханні одній людині. Не тримайте це в собі і зробіть перші кроки. Адже сміливі люди завжди мають щастя, і вам може пощастити.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Любовний гороскоп для Козерога на тиждень 27 вересня – 3 жовтня 2021

Любовне життя Козерогів складатиметься дуже добре, і ви матимете цього тижня романтичний настрій. Тому ви отримаєте багато кохання, тепла та пристрасті. І вкотре переконаєтеся, що біля вас саме "ваша людина", тож пора почати розмови про спільне майбутнє.

Одиноким Козерогам треба більше виходити з дому, гуляти з друзями та знайомитися з новими людьми. Ви зможете весело провести час і одного дня зустрінете випадково своє кохання.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Любовний гороскоп для Водолія на тиждень 27 вересня – 3 жовтня 2021

Водоліям варто нарешті дослухатися до свого партнера. Ваша половинка чимось занепокоєна, тому перестаньте ігнорувати проблему та вирішіть цю ситуацію. Присвятіть час своїм стосункам і будьте відкритими до коханої людини. Ви зможете все вирішити разом.

А самотні Водолії цього тижня будуть багато фліртувати та знайомитися з новими людьми. Це може змінити ваше життя.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Любовний гороскоп для Риб на тиждень 27 вересня – 3 жовтня 2021

Любовне життя Риб чекає хороший період, і ви зможете стати ще ближчими зі своїм партнером. Щира розмова допоможе вирішити проблеми, які виникають між вами. Тож, влаштуйте “вечір розмов” і скажіть все, про що думаєте. Це допоможе змінити стосунки на краще.

А самотні Риби помітять серед свого оточення людину, яка давно хоче підійти до вас і познайомитися ближче. Дайте їм можливість показати свої наміри, можливо, це вплине на ваше майбутнє.