І поки деякі пари будуть відчувати щастя та любов, то інші можуть влаштувати серйозну сварку, яка може зіпсувати стосунки. Яким буде ваше особисте життя – читайте гороскоп на тиждень.

Цікаво Гороскоп сумісності пар для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп на тиждень 6 – 12 вересня 2021

Овен (21 березня – 20 квітня)


Любовний гороскоп для Овна на тиждень 6 – 12 вересня 2021

Овни цього тижня мають постаратися відновити після сварки та зміцнити стосунки. Ви можете відчувати, що між вами і вашим партнером щось не так, але не створюйте зайвих конфліктів. Поговоріть про це та владнайте всі непорозуміння. На вихідних влаштуйте побачення чи сюрприз для близької людини.

А самотнім Овнам треба бути готовими до нових знайомств. У найближчі дні ви отримаєте можливість зацікавити кількох людей. Але будьте обачні та не допускайте всіх занадто близько.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Любовний гороскоп для Тельця на тиждень 6 – 12 вересня 2021

Тельці цього тижня отримають хороше ставлення та компліменти від другої половинки. Саме це допоможе уникнути сварок. Окрім того, зараз ідеальний час, щоб вирішити давніші проблеми. Так ви зможете покращити стосунки. І частіше зізнавайтеся у коханні.

Натомість одиноких Тельців чекають важливі події, завдяки яким ви познайомитеся з цікавою людиною. Можливо, саме з нею /ним у вас можуть початися романтичні стосунки.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Любовний гороскоп для Близнюків на тиждень 6 – 12 вересня 2021

Близнюкам у найближчі дні варто бути обережними та уникати конфліктів з партнером. Припиніть постійно думати про проблеми у стосунках. Адже у вас все не так погано, тож розслабтеся та проведіть чудовий час з коханою людиною. А на вихідних додайте романтики та пристрасті у ваше любовне життя.

Самотні Близнюки цього тижня будуть проводити багато часу у компанії друзів. Спробуйте в цей час не думати про свою самотність та насолоджуйтеся цією свободою.

Рак (22 червня – 22 липня)


Любовний гороскоп для Рака на тиждень 6 – 12 вересня 2021

Раки мають приділити більше уваги другій половинці. Наприклад, влаштуйте побачення чи романтичний вечір. Скажіть коханій людині про свої почуття, це допоможе вам стати ближчими один до одного. А в конфліктах завжди шукайте компроміс.

А самотні Раки у найближчі дні будуть особливо приваблювати представників протилежної статі. Зараз чудовий час, щоб максимально використати кожну можливість для чогось нового у своєму любовному житті.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Любовний гороскоп для Лева на тиждень 6 – 12 вересня 2021

Цього тижня любовне життя Левів набуде нових фарб. Чим більше ви будете проводити час разом, говорити один з одним, тим кращі ставатимуть ваші стосунки. Тож, насолоджуйтеся чудовим часом один з одним та робіть партнера щасливим.

А одинокі Леви зустрінуть у своєму житті нових людей, які їх зацікавлять. Кілька кандидатів на ваше серце зацікавлять вас, але з вибором будьте обережні. Не робіть поспішних висновків.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Любовний гороскоп для Діви на тиждень 6 – 12 вересня 2021

Дів у найближчі дні чекає багато пристрасті, турботи та уваги від партнера. Друга половинка зробить все, щоб задовольнити ваші бажання. Вам треба йти назустріч цьому – до прикладу, можете влаштувати сюрприз для партнера. Це покаже вашу любов один до одного.

А самотніх Дів чекає дуже перспективний період. У найближчі дні ви познайомитеся із дуже цікавою людиною через своїх друзів. Ці стосунки можуть стати серйозними та зробити вас щасливими.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Любовний гороскоп для Терезів на тиждень 6 – 12 вересня 2021

Терезам у період з 6 по 12 вересня варто спробувати зберегти свої стосунки. Хоча можуть виникнути і проблеми – неочікувано біля вас може з’явитися колишній партнер. Але не ведіться на провокації та доведіть другій половинці, що дійсно її/його любите і не хочете повертатися в минуле.

Любовне життя самотніх Терезів незабаром має змінитися. Вас чекають позитивні зміни та багато можливостей познайомитися з потрібною людиною, з якою у вас можуть скластися чудові стосунки.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Любовний гороскоп для Скорпіона на тиждень 6 – 12 вересня 2021

Протягом тижня Скорпіони будуть відчувати себе енергійними та повними сил. Використайте це на благо стосунків і проведіть чудовий час з партнером, відкинувши всі сварки. Скажіть партнеру, що кохаєте його/її і частіше ходіть на побачення.

Одинокі Скорпіони зможуть познайомитися з цікавою людиною, якщо не відхилятимуть запрошення на побачення. Одне знайомство може повністю перевернути ваше життя.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Любовний гороскоп для Стрільця на тиждень 6 – 12 вересня 2021

Стосунки Стрільців у найближчі дні вимагатимуть більшої участі. Ваш партнер хоче вашої присутності та уваги. Дослухайтеся один до одного, це допоможе зміцнити стосунки. І уникайте конфліктів, якщо ви справді хочете бути з цією людиною.

Самотні Стрільці цього тижня зможуть розважитися та насолодитися компанією своїх близьких та друзів. І це те, що вам треба – зарядіться цією енергією перед пошуком кохання.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Любовний гороскоп для Козерога на тиждень 6 – 12 вересня 2021

Цей тиждень буде позитивним для любовного життя Водоліїв. Ваш гарний настрій допоможе вам провести чудово час з друзями та партнером. А в кінці тижня ви зможете відпочити разом зі своїм другою половинкою та відчути, що вас дійсно люблять. Можливо, ваші стосунки вийдуть на новий рівень.

А одинокі Козероги цього тижня зустрінуть цікаву людину, яка вплине на ваше життя. Якщо вам буде добре разом продовжуйте, навіть якщо не хочете чогось більш серйозного.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Любовний гороскоп для Водолія на тиждень 6 – 12 вересня 2021

Цього тижня життя Водоліїв буде сповнене любові, якою ви будете ділитися зі всіма. Зараз ідеальний час, якщо ви хочете стати ближчими з партнером чи відверто поговорити про ваші труднощі. Не бійтеся відкритися, адже результат винагородить вас. Ви наблизитеся до свого партнера та відчуєте ще більше щастя.

Самотні Водолії знайдуть у період з 6 по 12 вересня своїх людей, які вас зачарують. Ви отримаєте чудову можливість розважитися і насолодитися компанією цікавої людини.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Любовний гороскоп для Риб на тиждень 6 – 12 вересня 2021

Риб чекає прекрасний тиждень для вашого любовного життя, який буде насичений теплими та радісними моментами. Ваші близькі люди захочуть бути поряд з вами. Тож, приділіть час коханій людині і зізнайтеся у щирих почуттях. Можливо, ви задумаєтеся про одруження чи дітей.

А самотні Риби незабаром зустрінуть свою другу половинку. Проте не варто заходити далеко наперед, будьте собою і цим ви зачаруєте партнера