Портал BoredPanda склав список з 9 місць, в яких буде цікаво побувати справжнім літературоманам.
1. Монтгомері, США.
Колись Монтгомері був домом для Френсіса Скотта Фіцджеральда та його дружини Зельди. Відомо, що вони винаймали будиночок у Кловердейлі восени 1931 року.
2. Париж, Франція.
У 20-річному віці Джеймс Джойс переїхав до Парижа. Це був його перший від'їзд з Ірландії, який тривав близько року. У Франції автор легендарного "Уліса" мав фінансові проблеми, тому часто змінював професії – працюючи журналістом і вчителем.
3. Дав-Коттедж, Велика Британія.
Поет-романтик Вільям Вордсворт жив у Дав-Коттеджі впродовж 8 років. Тут він знаходив натхнення для своїх текстів.
4. Хоерт, Велика Британія.
Родина сестер Бронте переїхала у Хоерт 1820 року. Тут вони провели більшу частину життя і написали свої найвідоміші романи.Тепер у Хоерті розташований музей письменниць.
5. Флоренція, Італія.
Написана 1908 року Едвардом Фостером "Кімната з краєвидом" точно передає атмосферу Флоренції не тільки крізь вікно на річку Арно.
6. Бат, Англія.
Відомий своїми римськими лазнями, Бат також пишається своєю дуже відомою мешканкою, письменницею Джейн Остін, яка провела там більшу частину свого життя.
7. Швеція.
Цю країну прославив письменник Стіг Ларсон, а його відомим на увесь світ зробила трилогія романів та "Міленіум" про детектива-журналіста Мікаеля Блумквіста та дівчину-хакера Лісбет Саландер та їхні екранізації.
8. Оук-Парк, США.
Оук-Парк був домом для Ернеста Хемінгуея. Зараз у будинку письменника розташований музей.
9. Каталонія, Іспанія.
Кожен, хто читав не тільки "1984" Джорджа Орвелла, а брався й за "Данину Каталонії", не може відкладати подорож у цей іспанський регіон.
Читайте також: Що почитати: топ-5 книг 2016 року від Білла Гейтса