Лялька LOL – це іграшка, яка виглядає у формі кулі, упакованої в кілька шарів поліетилену. Під кожним з шарів ховається подарунок. Головним довгоочікуваним сюрпризом для дітей стає маленька лялька з великими виразними очима та цікавою зачіскою. Знімаючи шар за шаром, дитина отримує незвичайну знахідку і море вражень!

Читайте також: 4 причини, чому потрібно обіймати дітей

Шо таке лялька LOL: фотоогляд

1 шар – секретне послання. Загадка передбачає відповідь, відгадку написано на стікері. Треба перевернути листочок догори ногами і прочитати, яку загадку придумав виробник.

2 шар – комплект наклейок із зображенням властивостей лялечок LOL. Такими наклейками можна відзначати в листочку колекціонера тих ляльок, які вже є у колекції.

3 шар – лялькова пляшечка-підвіска. Цей аксесуар допомагає поїти лялечку. Також у середині кульки передбачено спеціальний утримувач для пляшечки. Крім того, дитина зможе носити цю іграшку як підвіску на шиї.

4 шар – це лялькове взуття. Воно може бути літнім, осіннім, весняним чи зимовим. Все залежить від того, в якому вбранні лялька LOL.

5 шар – ляльковий одяг. Одяг виконано з м'якого пластику, легко одягається та знімається завдяки прорізам з тильного боку.

6 шар – модні аксесуари.У кожній кульці вони різні. Це може бути телефон, окуляри або обруч для волосся.

7 шар – довгоочікувана лялечка LOL. У дівчинки – пластикове тіло та голова – гумова м'яка. Висота ляльки – 9 сантиметрів .

Хто придумав ляльку LOL?

У 2017 році перед Різдвом американська компанія MGA Entertainment почала випуск іграшок LOL. Cаме цієї компанії ляльки Bratz стали дуже знаменитими.

Читайте також: Супрун пояснила, чому потрібно завести домашніх тварин дітям

Ідея помістити ляльку в кулю з шарами прийшла виробникам не випадково: вони зрозуміли, що на YouTube відео з розпакуванням різних іграшок користуються величезною популярністю.

Також компанія не прогадала зі стратегією. Враховуючи те, що свою новинку MGA Entertainment зовсім не рекламували, іграшка одразу стала хітом продажів спочатку в США, а потім і в інших країнах.

Де купити ляльку LOL?

Іграшки LOL першої серії в продажі знайти практично неможливо, а ось кульки другої серії продаються в багатьох магазинах іграшок. В Україні ляльку LOL можна купити в магазині "Будинок іграшок". Моделі іграшок також представлено в інтернет-магазинах Rozetka, Prom.ua, Panama. Ціновий діапазон коливається від 159 до 3499 гривень за одну одиницю.

Як відрізнити підробку від оригіналу?

1. Оригінальні ляльки LOL завжди продаються в кулях, без коробки.

2. В оригінальній назві ляльок LOL Surprise, у підробок може бути L.Q.L Сюрпрісе.

3. Оригінальна лялька LOL розпаковується дуже швидко, розпакувати підробку буде доволі важкувато.

4. В оригіналі є гравіювання оригінальної назви та лого LOL Surprise, а у підробки немає

5. Позаду на потилиці в оригінальної іграшки є написи компанії-виробника MGA Entertainment, і на спині номерок, у підробки – немає.

6. Заховані всередині кулі сюрпризи у вигляді наклейок перекладено на українську мову, у підробки – англійська мова з помилками.

Лялька LOL: як відрізнити підробку від оригіналу – дивіться відеоогляд