Так, Стрілець, Овен, Близнюки, Терези й Телець, ваша партнерка чи партнер підуть наліво, або вже це зробили, пише 24 Канал. Грудень буде важким, однак, не звинувачуйте себе.

Цікаво Ідеальні: 3 знаки зодіаку, які у 2024 році будуть найкращими партнерами

Стрілець

Кохана людина може завдати вам болю. Уже в грудні, дізнаєтеся, що він чи вона зраджує. І як би це зараз не звучало, не засмучуйтеся, адже 2024 стане для вас роком кохання.

Стрілець

Гороскоп для Стрільців

Овен

Ваш партнер чи партнерка можуть завести інтрижку на роботі. Не закривайте очі на червоні прапорці. Як би не було важко, вам доведеться зробити важливий вибір.

Овен

Гороскоп для Овнів

Дізнайтеся також Які знаки зодіаку у 2024 році матимуть коханців

Телець

В останній місяць 2023-го на вас чекає гірка правда. Кохана людина зраджує. Це буде важко прийняти. Однак, не шукайте "причин" у собі. Це свідомий вибір партнера чи партнерки.

Телець

Гороскоп для Тельців

Близнюки

Перед Новим роком ви можете отримати дуже неприємну звістку. Близька людина ходить наліво. Цей місяць буде нелегким. Однак, зірки пророкують, що незабаром життя наладиться. Попереду – щире і справжнє кохання.

Близнюки

Гороскоп для Близнюків

Терези

Для вас пріоритет – сім'я. Але у партнера чи партнерки можуть бути інші цінності. Ймовірно, що вже у грудні кохана людина скочить у гречку.

Терези

Гороскоп для Терезів