Астрологи назвали кілька пар серед знаків зодіаку, які не підходять один одному. Ймовірно, нічого хорошого з таких союзів не вийде.

Клас Названо 3 знаки зодіаку, в яких попереду зустріч з коханою людиною

Лев і Скорпіон

Річ у тім, що обидва цих знаки – лідери по характеру. Вони завжди ставлять свої потреби на перше місце. Ділити цю першість зі своїм партнером, їм буває непросто. Звідси й постійні непорозуміння.

Ого 4 знаків зодіаку чекає розрив стосунків вже у листопаді

Овен і Рак

Жінка і чоловік під цими знаками є дуже різними. Овни зазвичай швидко закохуються та потребують динаміки у взаєминах. Натомість у Раків все відбувається значно повільніше, їм треба час, аби повністю довіряти. Тож такі стосунки – постійний пошук компромісів, який не вигідний нікому.

Непорозуміння в парі
Непорозуміння в парі / Фото Freepik

Неприємно Їм можуть зрадити цього тижня: 4 знаки зодіаку

Діва та Водолій

Діва від життя прагне стабільності та надійності. А Водолії – люблять пригоди та новизну. І такі протилежності, на жаль, не притягуються, а тільки віддаляються. Оскільки вони прагнуть від життя різного, того їх практично ніщо не об'єднує.

Не варто Не робіть цього: 3 знакам зодіаку зараз не варто починати нові стосунки

Козоріг і Стрілець

Козороги по природі – амбіційні, конкретні. Цього вони вимагають й від партнера, до якого дуже прискіпливі. Тоді як Стрільці – надто волелюбні. Вони ненавидять, коли їм кажуть, що робити. Тож такий тандем рідко закінчується успішно.