Ознакою токсичних стосунків є маніпуляції з боку партнера, гра вашими почуттями, знецінення, звинувачення у ваш бік. На думку астрологів, найбільше піддаються нездоровим стосункам Скорпіони, Леви, Риби, Тельці.

Ого Буквально завжди: які 3 знаки зодіаку намагаються вгодити своєму партнеру

Скорпіон

Скорпіони не можуть жити без яскравих емоцій. Вони їх заряджають та дають сили. Але представники цього знаку здатні отримувати їх зі стосунків, які важко назвати здоровими. В один момент – сварки, з'ясування стосунків, а через мить – похвала та флірт. Схоже, їм подобаються такі гойдалки.

Гороскоп для Скорпіонів

Гороскоп для Скорпіонів

Лев

Нерідко Леви проявляють себе домінантними у стосунках. Вони обожнюють контролювати партнера, ревнувати, повністю підпорядковувати собі. Усі ці нездорові речі починають згодом набридати другій половинці Лева, тож стосунки завершуються.

Гороскоп для Левів

Гороскоп для Левів

Риби

Зазвичай Риби – дуже добрі, чуйні, спокійні люди, які цінують затишок. Але у любові їм дуже не щастить. Вони як магніт притягують аб'юзерів та маніпуляторів, яким подобається над ними верховодити. А самі Риби цього не помічають, аж поки хтось з боку не підкаже.

Гороскоп для Риб

Гороскоп для Риб

Телець

Такі люди мають одну рису, яка їм заважає. Це надмірна м'якість. Вони нерідко настільки закохуються у свого партнера, що починають жити його життям. Воно стає для них цікавішим, аніж власне. І це шкодить як самим Тельцям, так і їхнім коханим.

Гороскоп для Тельців

Гороскоп для Тельців