А до зіркових весіль завжди була прикута особлива увага. 24 Канал підготував зворушливу добірку архівних фото з весільних церемоній, за якими з захопленням спостерігала вся Україна.

Не пропустіть 5 знаменитих пар, які закохалися на знімальному майданчику

Як змінилися українські подружжя

Закохані таємно обвінчалися у 2008 році, але в церкві дали слово, що незабаром зареєструють свої стосунки. У РАЦСі пара розписалася 27 березня 2009 року, однак пишного святкування не було. Зараз Сергій та Сніжана виховують трьох дітей – синів Артура та Єлисея, доньку Веселину.

Сергій Бабкін
Сергій та Сніжана Бабкіни біля РАЦСу / Фото з інстаграму Сніжани

Сергій Бабкін
Сергій та Сніжана Бабкіни зараз / Фото з інстаграму артиста

Весілля переможниці Євробачення-2016 та економіста Бекіра Сулейманова відбулося 26 квітня 2017 року. Вранці закоханим провели офіційну церемонію в Ісламському культурному центрі в Києві, а потім святкування продовжилося в одному з заміських ресторанів. Подружжя виховує двох синів – Еміра-Рахмана та Селіма-Ремзі.

Джамала
Джамала з коханим на весіллі / Фото з інстаграму артистки

Джамала
Джамала з коханим зараз / Фото з інстаграму Бекіра Сулейманова

Зіркова пара зіграла весілля 23 травня 2019 року. До того часу Потап і Настя ретельно приховували свої стосунки. Лише в день весілля вони наважилися розповісти про свої почуття прихильникам. Наразі у подружжя немає дітей.

Потап
Весілля Потапа і Насті Каменських / Фото з інстаграму артистки

Потап
Потап і Настя Каменських зараз / Фото з інстаграму артистки

Актор та його кохана відсвяткували весілля у 2009 році. До цього закохані майже 2 роки зустрічалися. Пара виховує доньку Лізу.

Юрій Ткач
Юрій Ткач з дружиною на весіллі / Фото з інстаграму Вікторії

Юрій Ткач
Юрій Ткач з дружиною зараз / Фото з інстаграму актора

Закохані побралися 6 травня 1996 року в Києві. Тоді Ольга та Віталій розписалися в РАЦСі й сфотографувалися на тлі пам'ятника засновникам Києва. У 2002 році в акторів народилася донька Ганна.

Ольга Сумська
Весілля Ольги Сумської та Віталія Борисюка / Фото з інстаграму акторки

Ольга Сумська
Ольга Сумська та Віталій Борисюк зараз / Фото з інстаграму акторки