Після повернення до звичного життя сексуальні стосунки можуть відновитися не відразу. Однак психотерапевтка Марія Фабрічева запевнила, що це не привід розлучатися.

Читайте також Кохання з першого погляду: чи може воно стати основою для довготривалих стосунків

Як повернути у стосунки секс

Немає загальної відповіді на питання, як розлука впливає на сексуальне життя пари. В кожного подружжя своя ситуація. Все залежить від темпераменту людей, від того, як стосунки підтримувалися на відстані, які в пари були домовленості,
– зазначила Фабрічева.

Важливу роль у сексуальному житті може відіграти стрес. Якщо чоловік або жінка постійно переживають та стресують, то це впливає на лібідо.

Потрібно поставити собі запитання про те, чи дійсно вам зараз потрібен цей сексуальний вогник у стосунках. Якщо так, і ви не можете самостійно вирішити проблему, то у такому випадку слід звернутися до психолога або сексолога. Однак психотерапевтка переконана, що у вас є всі шанси, аби впоратися з проблемою самостійно.

"Потрібні повага та увага один до одного. Це може бути поступове включення, починаючи від ніжних дотиків, поцілунків, спільного перегляду фільмів. Я не кажу про порнографію або еротику, йдеться про будь-яке романтичне кіно, яке ви можете подивитися разом", – пояснила експертка.

Цікаво Історія справжнього кохання: чому Раян Гослінг рідко говорить про свою дружину

Якщо вам не вдається швидко налагодити інтимну близькість, то не варто розчаровуватися та опускати руки. Ця причина – не привід для розлучення. Якщо ви дійсно зацікавлені у збереженні стосунків, то вам просто потрібно більше часу, розмов та старань.