Це спеціальні гелі на водній, силіконовій або масляній основі, які посилюють як чуттєвість статевого акту, так і самостимуляції, пише 24 Канал.

До теми Питання з зірочкою: чи існує ідеальна тривалість статевого акту

Однак, чим особливі лубриканти, що їх використання вважається настільки важливим? Спробуємо знайти пояснення.

Як лубриканти покращують інтимне життя

Лубриканти, беззаперечно, можуть зробити класними безліч інтимних моментів. Проте пари, в тому числі й молодь, нехтують регулярним використанням гель-змазок. Доволі часто вони вважають, що лубриканти потрібні лише тим, хто має проблеми зі здоров’ям. Звісно, це не більше, ніж просто міф.

Як лубриканти покращують інтимне життя
Гель-змазка – важливий компонент для комфортних вражень / Фото Unsplash

Тож, поговоримо, навіщо насправді використовувати лубриканти та яким чином вони впливають на безпеку, комфорт і відчуття.

  1. Зволожують та зменшують дискомфорт

Всі жінки різні, а кожен організм має свої особливості. Деякі зволожується навіть від прелюдій, а інші – потребують допомоги. При цьому варто розуміти, що кожен із цих випадків абсолютно нормальний і соромитися тут нічого, адже виділення природної змазки – це складний процес, що залежить від цілого комплексу факторів: від фізіології до психологічного стану. Також природне зволоження може зменшуватися чи й зовсім зупинятися після пологів або менопаузи. Тож лубриканти в таких моментах є оптимальним рішенням.

Те, що лубриканти не просто працюють, а повністю перевертають гру, доводять і дослідження. Так, 9 з 10 жінок погодилися, що статевий акт із гелем-змазкою кращий.*

*Відповідно до дослідження на замовлення Reckitt Benckiser у категорії сексуального здоров’я Durex ТОВ "Тібурон" у 2016 році.

Природне зволоження може зменшуватися після пологів або менопаузи
Природне зволоження може зменшуватися після пологів або менопаузи / Фото Unsplash

Жінки сходяться на думці, що завдяки зволоженню та усуненню сухості в інтимній зоні гель-змазки допомагають уникнути неприємних, а іноді й больових відчуттів під час статевого акту, уберігають делікатну шкіру і слизову від подразнень. Крім того, таким чином лубриканти можуть навіть додатково зменшувати ризик розриву презерватива унаслідок тривалого статевого акту.

2. Зменшують тертя

Ще одна важлива функція лубрикантів – зменшення тертя. Скільки б організм не виділяв природної змазки, при тривалій фрикції її кількість буде скорочуватися. Відтак дуже скоро жінка може зіткнутися із дискомфортом.

Це можна порівняти зі скрипом у дверях або підвісці авто. При тривалій експлуатації ці речі потребують додаткового змащення. І надовго покращити їхній стан можуть лише професійні засоби. За аналогічною схемою працює лубрикант. При його використанні проникнення стає комфортнішим, ковзання легшим, а рухи плавнішими. А на фініші ще легше отримати бажаний ефект.

  1. Скорочують час очікування

Лубриканти стануть в пригоді й тим, хто хоче все і відразу та не любить довго чекати. Вони допомагають швидше перейти до найпікантнішого, не докладаючи зусиль на тривалий “прогрів”. Часом це може допомогти додати в інтимні стосунки спонтанності та ще більшого задоволення, яких часто бракує тим, хто перебуває у тривалих стосунках.


Лубриканти стануть в пригоді й тим, хто не любить довго чекати / Фото Pexels

  1. Урізноманітнюють процес

Та й загалом лубриканти – це хороший спосіб урізноманітнити статеве життя. Сьогодні доступними є гель-змазки з додатковими ефектами, які зігрівають чи охолоджують, з ароматом та смаком ягід і фруктів тощо. Вони забезпечують вищу інтенсивність процесу та нові емоції.

Ще одна недооцінена фішка лубрикантів – можливість використовувати їх для активації сенсорних подразників. Для цього можна обирати вироби із шовковою текстурою, які підходять не тільки для зволоження інтимних зон, але й для делікатного масажу всього тіла.

  1. Комфорт наодинці з самим собою

Лубриканти – це для кожного та для різних цілей. Додаткове зволоження може допомогти краще дослідити своє тіло наодинці і, як наслідок, покращити майбутній досвід з партнером.

Сподіваємося, ці 5 аргументів стануть вирішальними при наступній підготовці до статевого акту. І кожен, на власному досвіді, зможе переконатися, що завдання покращити задоволення – цілком реальне.